patchwork

časopis švadlenka

Vážené dámy i pánové,

jmenuji se Jitka Chumchalová a podílím se na tvorbě časopisu Švadlenka. Jelikož Švadlenka ukončila pátý ročník a připravujeme ročník šestý, chtěli bychom vás pozvat ke spolupráci při tvorbě dalších čísel tohoto českého časopisu.

Pokud máte chuť s námi tento časopis tvořit, pošlete mi odkaz na svoji fotogalerii, www, nebo jenom fotky svých prací s telefonním kontaktem na adresu jitusak@jitkanitka.cz. Kdo nemá mail kontakt na mne je 736 770 413. Nezáleží na tom jak dlouho šijete, spousta prací ve Švadlence je od začátečníků.

podmínky pro publikaci:

Po domluvě o které vaše dílo máme zájem, se toto dílo dodá do Bellusu. Práci řádně označte cedulkou se svým jménem a telefonem a přišijte na zadní stranu vašeho díla. Pokud chcete vrátit obal ve kterém práci posíláte, taky jej řádně označte. Po nafocení profesionálním fotografem se vám práce vrátí. Po uveřejnění vaší práce ve Švadlence dostanete odměnu.

témata pro nejbližší čísla časopisu:

    Milé dámy,
    Když jsem přemýšlela co Vám do švadlenky připravit, napadl mě seriál o tvorbě patchworkových vzorů v počítači. Existuje samozřejmě spousta komerčních programů, ale já sama většinou pracuji v programu, který je zadarmo a 97% všech obrázků včetně šablon ve švadlence je v tomto programu zhotovených. Cílem tohoto seriálu by bylo naučit Vás vytvořit jednoduché bloky a potom s nimi pracovat (rotovat, zrcadlit, skládat k sobě, měnit barvy). Pokud byste měly o tento typ seriálu zájem napište mi na výše uvedený e-mail. Jelikož je velmi pracné připravit takový materiál, chci nejdříve zjistit Váš zájem.
    S pozdravem Jitka Chumchalová

Pokud máte zájem o další témata, pište. I vy můžete ovlivnit podobu časopisu, který tvoříme hlavně pro vás.

Na vaši spolupráci se těší redakce Švadlenky.

Pokud se neozvu, mail se mi ztratil a prosím o opakované zaslání.

Odpovím každému.

Jitka

Časopis Švadlenka

Na stránkách časopisu Švadlenka se dozvíte obsah nejen aktuálního čísla, ale všech dosud vydaných Švadlenek. Dále tam najdete opravné listy, autorské návody a online dodatky k vydaným číslům.


Zde si můžete předplatit časopis Švadlenka, a v sekci "sortiment/časopisy, knihy, DVD" objednat všechna dosud vydaná čísla časopisu Švadlenka.